Bądź każdego dnia wyjątkowo piękna!

Zabieg z witaminą C AAZG™ i jedwabiem

dla skóry ziemistej, naczynkowej, pozbawionej witalności
zamknięta w ampułce witamina C zostaje aktywowana bezpośrednio przed aplikacją na skórę
działa intensywnie i depigmentacyjnie
hamuje procesy starzenia
stymuluje syntezę kolagenu i elastyny
poprawia gęstość i elastyczność skóry
uszczelnia naczynia włosowate
ujednolica koloryt skóry
zapobiega ucieczce wody z naskórka
zapewnia długotrwałe nawilżenie

Zabieg z witaminą C to terapia uderzeniowa, której jeden z etapów zabiegu składa się z dwóch nowatorskich preparatów zapakowanych w osobnych ampułkach. Zmieszanie ich zawartości w momencie aplikacji gwarantuje stuprocentową aktywność. Zabieg polecany jest dla cery dojrzałej, ziemistej, niedotlenionej, naczynkowej, ze skłonnością do zmarszczek i przebarwień.

Zabieg na twarz z witaminą C

Głównym składnikiem preparatów wykorzystywanych do tego zabiegu jest wykrystalizowana lewoskrętna forma kwasu L-askorbinowego, czyli AA2G, która wskutek aktywacji w chwili aplikacji wnika w głąb skóry gwarantując błyskawiczną poprawę gęstości i elastyczności skóry, uszczelnienie naczyń włosowatych oraz ujednolicenie kolorytu. Połączenie witaminy C ze składnikiem aktywnym telosense ™ hamuje procesy starzenia się skóry, spłyca zmarszczki oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie.


Usuwanie nadmiaru sebum. Dla osób o tłustej cerze cytryna może być wybawieniem. Regularne stosowanie zabiegu z cytryną na twarz pozwoli raz na zawsze pozbyć się problemu tłustej i nieestetycznie świecącej się twarzy. Zabieg ten to także leczenie trądziku i likwidacja wągrów. Serum z cytryny charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym, dlatego mogą pomóc w walce z trądzikiem i wągrami.

Zabieg z witaminą C na twarz