Bądź każdego dnia wyjątkowo piękna!

Lifting rzęs - najbardziej zaawansowana forma stylizacji rzęs

efekt utrzymujący się do 6 tygodni
produkt wolny od formaldehydów
bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji
zarówno dla długich jak i krótkich rzęs
formuła wzbogacona o nawilżającą lanolinę
efektywność 100%
zabiegi higieny osobistej bądź korzystanie z basenów nie zmniejszają trwałości liftingu

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są  stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczny zabieg jakim jest lifting rzęs.

Lifting rzęs

Lifting rzęs to innowacyjny zabieg i jednocześnie najbardziej zaawansowana forma stylizacji rzęs. Efektem jest uniesienie, podkręcenie oraz odżywienia rzęs. Kierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną wyglądać pięknie i świeżo, a przede wszystkim cenią sobie naturalny wygląd. Użyte do zabiegu preparaty odbudowują rzęsy i głęboko nawilżają ich strukturę, pozostawiając je sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

Lifting rzęs przed i po

Ogromnym atutem liftingu jest praca na rzęsach naturalnych. W związku z tym Klientka nie jest zobowiązana do powtórzenia zabiegów w odpowiednim czasie. Może to zrobić po 5 tygodniach, ale zupełnie nic się nie stanie, jeśli powtórzy zabieg, np. 3 miesiącach. Jej rzęsy pomiędzy zabiegami nie będą sprawiały kłopotu, jak to ma miejsce w przypadku nieuzupełnianych rzęs przedłużonych.