Bądź każdego dnia wyjątkowo piękna!

Hiperbaryczna infuzja tlenowa - Oxygenius

regeneracja komórek skóry
poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry
stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
przyśpieszenie procesów metabolicznych skóry
łagodzenie zmian trądzikowych - działanie antybakteryjne, przeciwzapalne
zmniejszenie wrażliwości skóry
wygładzenie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy
zabieg całkowicie bezpieczny na całą okolicę oczu (górna i dolna powieka)
zwiększenie wzrostu, siły i elastyczności włosów

Infuzja tlenowa, nazywana zabiegiem "gwiazd", to metoda natychmiastowego i bezinwazyjnego odmładzania twarzy, którą pokochały kobiety ze świata show biznesu. Wbrew temu, co głosi jej nazwa, infuzja tlenowa nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wybrańców. Zabieg świetnie sprawdzi się przed ważną uroczystością, na której pragniemy wyglądać zjawiskowo, a wykonywany regularnie – będzie znakomitym dopełnieniem profilaktyki przeciwstarzeniowej skóry. 

Zabieg ten polega na podaży tlenu oraz specjalistycznych ampułek (kwas hialuronowy, witaminy, itp..) do komórek ciała człowieka. Wprowadzenie do skóry czystego, skoncentrowanego tlenu 96% pod 3 barowym ciśnieniem umożliwia mu pokonanie fizjologicznych barier przenikania przez tkanki, dzięki czemu pozwala skórze na przemianę w wyniku normalizacji krążenia krwi i trofizmu w tkankach, stymulację procesów metabolicznych oraz na działanie przeciwzapalne i pobudzające, poprzez dotarcie cząsteczek tlenu do obszarów źle ukrwionych.

Rezultaty zabiegu są już widoczne po jednym zabiegu i możemy cieszyć się nimi natychmiast. W przypadku wykonania serii infuzji tlenowej, efekt pięknej, odmłodzonej skóry, towarzyszyć nam będzie nawet pół roku.

Mezoterapia pistolotem

Zastosowanie w trakcie zabiegu aktywnych biologicznie preparatów (serum o różnych właściwościach) powoduje, że tlen hiperbaryczny dociskając je w kierunku naskórka, powoduje, że substancje wnikają głębiej, a skóra efektywniej może je wykorzystać. Równoległym etapem, wzmacniającym skuteczność terapii jest inhalacja tlenowa. Ma on na celu zaktywizowanie procesów tlenowych w macierzy oraz skórze właściwej, rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie - ułatwienie przenikania kompleksu substancji czynnych biologicznie do głębiej położonych komórek. Tlen hiperbaryczny działa na naskórek antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Swoistego rodzaju masaż wspomaga krążenie krwi i limfy. Hiperbaryczna infuzja tlenowa stymuluje metabolizm komórkowy, ma pozytywny wpływ na procesy immunologiczne w skórze, pomaga normalizować krążenie krwi i dostarcza komórkom składników odżywczych, łagodzi stany zapalne i pozwala skórze uzyskać energię potrzebną do przeprowadzenia procesów odnowy.


Zbieg infuzji tlenowej na twarz

  • Poprawa napięcia skóry
  • Wygładzenie, rewitalizacja skóry
  • Nawilżenie skóry
  • Likwidacja szkodliwych wolnych rodników
  • Oczyszczenie, dotlenienie skóry

Dzięki infuzji tlenowej substancje mogą przenikać do błony podstawowej skóry i oddziaływać na żywe komórki, co pozwala skutecznie stymulować procesy odnowy od wewnątrz, a także rozwiązywać wszelkie problemy skórne.


Zabieg infuzji tlenowej na włosy i skórę głowy

Zabieg ten polega na aplikowaniu bezpośrednio na skórę głowy aktywnych cząsteczek życiodajnego tlenu. Skoncentrowany, hiperbaryczny tlen trafia bezpośrednio do źródła problemu, czyli na skórę głowy, pod którą znajdują się cebulki włosów.

Mezoterapia pistolotem

Zabieg z użyciem aktywnego tlenu działa wielokierunkowo:

  • pobudza i wzmacnia cebulki włosa,
  • wysyła sygnał do organizmu, że konieczna jest produkcja nowych cebulek,
  • przyspiesza odrastanie już utraconych włosów,
  • powstrzymuje proces wypadania włosów.