Bądź każdego dnia wyjątkowo piękna!

Fale radiowe De Lux Line (RF) Radio Frequency

poprawa owalu twarzy
odmłodzenie skóry wokół oczu
wypłycenie zmarszczek
lifting twarzy i szyi
synteza kolagenu i elastyny
redukcja tkanki tłuszczowej
likwidacja cellulitu
ujędrnienie ramion, brzucha, pośladków i ud

RF – Radio Frequency De Lux to pobudzenie skóry do regeneracji z wykorzystaniem fal radiowych. Długotrwałe odmłodzenie skóry i pojędrnienie ciała. Idealny zabieg modelujący po ciąży i odchudzaniu. W trakcie zabiegu pod wpływem działania pola elektromagnetycznego zachodzi zjawisko polaryzacji wywołujące ruch i wibrację jonów, atomów i cząsteczek. Następuje uporządkowanie struktur kolagenu i elastyny, skóra odzyskuje jędrność, wyraźnie poprawia się jej napięci i owal twarzy, zmarszczki, bruzdy i blizny ulegają wypłyceniu.

Fale Radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo. Zabiegi Radiofrekwencji zwiekszają gęstość i jedrność skóry, redukują tkankę tłuszczową i cellulit.

Fale radiowe RF Radio Frequency

Technologia RF polega na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej. Na skutek działania fal radiowych (RF) następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Kurczenie się włókien kolagenowych powoduje podciągnięcie zwiotczałych obszarów, zanik płytszych zmarszczek. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery.

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Często mówi się o nim, że to lifting bez skalpela. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona. Przy jego przeprowadzaniu można odczuwać ciepło.W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Chcąc uzyskać długotrwałe efekty należy poddać się serii 5-10 zabiegów wykonywanych w cyklu tygodniowym.

Fale radiowe RF De Lux Line

Pobierz szczegółową ulotkę o możliwościach fal radiowych RF De Lux